اعضای هیات مدیره اتحادیه آزاد کارگران ایران در شهر سنندج آزاد شدند

e_a_kاتحادیه آزاد کارگران ایران: صبح امروز 5 نفر از اعضای هیات مدیره اتحادیه آزاد کارگران ایران آقایان خلیل کریمی، شیث امانی، شریف ساعد پناه، مظفر صالح نیا و صدیق کریمی به اداره اطلاعات سنندج احضار و هر کدام از آنان را بطور جداگانه در رابطه با اول ماه مه روز جهانی کارگر مورد بازجوئی قرار دادند. این بازجوئی ها در رابطه با روز جهانی کارگر، ثبت اتحادیه آزاد کارگران ایران و برنامه های فعالین اتحادیه در شهر سنندج در مورد مورد مراسم اول ماه مه بود. در این بازجوئی از برخی از احضار شدگان خواسته شد تا نسبت به عدم شرکت در مراسم روز جهانی کارگر تعهد بدهند اما هیچیک از کارگران حاضر به دادن تعهد نشدند و همگی آنان پس از بازجوئی آزاد شدند.
اتحادیه آزاد کارگران ایران – نهم اردیبهشت ماه 1393

اخبار مرتبط با احضار 5 نفر از اعضای هیات مدیره اتحادیه آزاد کارگران ایران در شهر سنندج

با احضار شریف ساعد پناه تعداد اعضای هیات مدیره اتحادیه آزاد کارگران که به اداره اطلاعات شهر سنندج احضار شده اند به پنچ نفر رسید
با احضار شریف ساعده پناه نماینده اخراجی کارگران ریسندگی پرریس و عضو هیات مدیره اتحادیه آزاد کارگران ایران، تعداد اعضای هیات مدیره اتحادیه آزاد کارگران ایران که از صبح امروز به اداره اطلاعات سنندج احضار شده اند به پنج نفر رسید.
بنا بر گزارشهای رسیده به اتحادیه آزاد کارگران ایران تا لحظه مخابره این خبر مظفر صالح نیا پس از بازجوئی و هشدار نسبت به برگزاری مراسم روز جهانی کارگر آزاد شده است و چهار نفر دیگر از اعضای هیات مدیره اتحادیه آزاد کارگران ایران آقایان شریف ساعد پناه، صدیق کریمی، شیث امانی و خلیل کریمی همچنان در اداره اطلاعات شهر سنندج هستند.
اتحادیه آزاد کارگران ایران بار دیگر با تاکید بر حق مسلم و خدشه ناپذیر کارگران ایران برای برگزاری مستقل مراسم اول ماه مه مه روز جهانی کارگر، احضار اعضای هیات مدیره خود به اداره اطلاعات شهر سنندج را قویا محکوم میکند و خواهان پایان دادن به اعمال فشار بر فعالین کارگری است.
زنده باد اول ماه مه – زنده باد اتحاد و اعتراض سراسری کارگران ایران، اتحادیه آزاد کارگران ایران – نهم اردیبهشت ماه 1393

چهار نفر از اعضای هیات مدیره اتحادیه آزاد کارگرن ایران به اداره اطلاعات سنندج احضار شدند
صبح امروز چهار نفر از اعضای هیات مدیره اتحادیه آزاد کارگران ایران آقایان شیث امانی، صدیق کریمی، مظفر صالح نیا و خلیل کریمی به اداره اطلاعات شهر سنندج احضار شدند و هر کدام از آنها به فاصله یک ساعت از همدیگر باید خود را به این اداره معرفی کنند.
اتحادیه آزاد کارگران ایران با اعتراض به احضار اعضای خود، اعمال فشار بر فعالین کارگری در آستانه اول ماه مه را قویا محکوم میکند و برگزاری مستقل مراسم این روز را توسط کارگران ایران حق مسلم آنان میداند و بدینوسیله اعلام میدارد برخوردهای امنیتی با ما کارگران و مطالبات مان راه به جایی نخواهد برد و کارگران ایران محکم و استوار از حقوق صنفی و اجتماعی دفاع خواهند کرد.
زنده باد اول ماه مه – زنده باد اتحاد و اعتراض سراسری کارگران ایران ، اتحادیه آزاد کارگران ایران – نهم اردیبهشت ماه 1393

 

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s