گرامی باد روز انقلابی بین المللی کارگر

1may جنبش زنان تحت ستم افغانستان – فرياد:

 خواست ما است سرنگونی نظام و نابودی ستمگر

اول ماه مي، روز پر شكوه انقلابي بين المللي كارگران است. روز همبستگي زنان و مردان كارگر و تحت ستم و تمامي زحمتكشان و ستمديدگان جهان مي باشد. اين روز را گرامي ميداريم. و با گراميداشت از اين روز به هويت تاريخي مبارزاتي طبقه خود قوام بيشتري مي بخشيم. ماهيت ضد انساني و ويرانگري اين نظام ستم و استثمار را آشكارتر ميسازيم. در مقابل غول هاي تبليغاتي سرمايه داري كه ميكوشند اول ماه مي، روز انقلابي بين المللي كارگران را از ماهيت انقلابي و سرنگوني خواه آن تهي سازند با قوت مي ايستيم و اجازه نمي دهيم كه تبليغات زهرآگين شان به هويت تاريخي مبارزاتي طبقه ما صدمه اي برساند.

نظام كنوني بر دو پاي امپرياليسم و ارتجاع ايستاده است و با چنگ و دندان از طبقه كارگر جهان قرباني ميگيرد. امپرياليسم و ارتجاع در حقيقت دو مانعي هستند كه بايد براي خلق دنياي عاري از ستم و استثمار بكلي از ميان برداشته شوند. اين دو، در راه تحكيم نظام موجود مكمل يكديگرند.

اوضاع وخيم جهان رو به وخامت هر چه بيشتر است. امپرياليسم و ارتجاع براي بقاي سلطة‌ جابرانة‌ خود به فجيع ترين حملات دست ميزنند و انسانهاي بسياري را به خاك و خون ميكشند. زنان و كودكان را مورد انواع حملات وحشيانه اي كه با هيچ واژه و كلمه اي نمي توان به شرح آن پرداخت قرار ميدهند. به آنان تجاوز ميكنند. ميكشند و در ساده ترين شكل آن، به عنوان برده به برده داران مدرن بفروش ميرسانند.

زندگي زنان و كودكان كارگر يعني دلهره، يعني اضطراب، يعني گريه، يعني زاري، يعني اشك، زن كارگر، زن تحت ستم، و در مجموع زن طبقه ما يعني زنداني، يعني كالا، يعني ماشين جوجه كشي، يعني وسيله لذت جنسي، يعني برده خانگي، يعني بي پناه، يعني ستمكش، كتك خور، بي حقوق، و يعني هاي ديگر، اينهاست واقعيت زن بودن، كودك بودن و در زير مشت هاي مرگبار فرهنگ كثيف مردسالاري و سرمايه سالاري، احساس زنان و كودكان طبقه ما، براي درك عميق اين مفاهيم بايد زني از جنس و موقعيت ما باشي تا مفهوم حقيقي اين يعني ها را بفهمي، زيرا هر يكي از اين كلمات بخشي از تجارب تلخ زندگي ماست؛ و عميقا با جسم و جان خويش طعم تلخ اين يعني ها را هر يك از ما در لحظه لحظه زندگي خويش به تكرار كشيده ايم.

ما با شعار:

گرامی باد روز انقلابی بین المللی کارگر

نجات ما، سرنگونی نظام و نابودی ستمگر

مبارزه خويش را شدت مي بخشيم و با ميليون ها تن از زنان و مردان كارگر و تحت ستم جهان همنوا ميشويم و اين روز را به تمامي زنان و مردان كارگر، تحت ستم، و به زنان و مردان مبارز و انقلابي كه دست در دست هم و دوشادوش هم بر عليه اين نظام زن ستيز و غارتگر ميرزمند تبريك ميگوئيم.

زنان و مردان تحت ستم افغانستان از شركت در محافل دولتي يا شبه دولتي كه براي تجليل از «روز كارگر» برگزار ميگردد خودداري مي نمايند. و در مقابل، خود به برگزاري محافلي كارگري و مردمي در محلات شان اقدام ميكنند. و به اينگونه با تحريفات دولتي مقابله مي نمايند.

در اين فرصت ضروري ميدانيم تا از ميليون ها زن و مرد تحت ستم سراسر افغانستان نسبت به عدم شركت شان در انتخابات نمايشي رژيم و تحريم اين نمايش انتخاباتي به افتخار ياد كنيم. اگر چه رسانه هاي وابسته و جيره خوار اشغالگران با گزارش هاي خبري غير واقعي و تصوير سازي هايي بمنظور بزرگ نمايي و برجسته سازي شركت كنندگان در انتخابات كوشيدند تا مقاومت ميليون ها تن از مردم سرزمين ما را كه در انتخابات شركت نكردند معكوس نشان دهند. ليكن همه آنها و همه ما ميدانيم چگونه عوامل اين نمايش انتخاباتي صندوق هاي رأي را به نام مردم با دستان پليد خود شبانه و در پشت درهاي بسته پر كردند. تا كشاندن در حدود 25 درصد از مردم افغانستان را كه تحت فشار مستقيم و غير مستقيم دولت و كانديداها و عاملين اين انتخابات نمايشي به پاي صندوق هاي رأي كشيده شدند را بعنوان حضور پر رنگ مردم افغانستان در نمايش انتخاباتي شان جا بزنند. اين رسوائي به حدي رسيده است كه خود همين عوامل ناگزير شده اند كه بخشي از اين دغلكاري شان را اعلام نمايند. تا بتوانند براي باقي رأي هاي تقلبي شان اعتبار كسب كنند.

اينك در روز اول ماه مي، روز انقلابي بين المللي كارگران، ما بار ديگر اعلام ميداريم كه زنان و مردان شجاع كشور ما تا جايي كه در توان داشته باشند در مقابل تمامي سموم رسانه اي دولت دست نشانده و عوامل ستمگرش در صورت برگزاري دور دوم انتخابات با ادامه تحريم اين نمايش انتخاباتي با قدرت مي ايستند و به اينصورت به اين سيستم فساد و مافيائي حاكم بر خودشان، بار ديگر، نه مي گويند.

مردم كشور ما، همه اين دزدان را ميشناسند چون سالهاست كه شاهد غارتگري و معامله گري و وطنفروشي اين مزدوران اجانب هستند. و از اين رو هيچگاهي حاضر به تأييد اينها و گزينش اينها براي حاكميت بر خود نيستند. اين واقعيتي است كه بار بار در طول تاريخ كشور ما توسط زنان و مردان دلير ما رقم خورده است.

مردم كشور ما از تحت ستم ترين بخش هاي طبقه كارگر جهان است. زنان كشور ما از تحت ستم ترين بخش هاي زنان تحت ستم جهان است و كودكان ما از محروم ترين بخش هاي كودكان محروم جهان است. ما به مناسبت روز انقلابي بين المللي كارگران جهان اين واقعيت را صدا مي زنيم. ما در اين روز فرياد مان را با هزاران هزار فرياد ديگر از نقاط گوناگون جهان كه خواستار نابودي اين نظام ستمگر هستند پيوند مي زنيم تا باشد كه اين فريادهاي ميليوني طبقه ما راهگشاي پيروزي طبقه ما در خلق جهاني آزاد و آباد و فارغ از هرگونه ستم و استثمار گردد.

زنده باد روز پر شكوه انقلابي بين المللي كارگر

نابود باد اين نظام شوم ستمگر

زنده باد انقلاب

زنده باد آزادي

جنبش زنان تحت ستم افغانستان – فریاد

اول ماه مي 2014

11 ثور 1393

http://www.faryadpage.blogfa.com

faryadpage@gmail.com

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s